DEWELOPER

NASZA HISTORIA

Stargardzie Przedsiębiorstwo Budowlane MARBUD sp. z o.o., z siedzibą w Stargardzie przy ulicy Gdyńskiej 28 a, jest firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w realizacji zadań budowlanych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Wiele znaczących i skutecznie zrealizowanych inwestycji w Stargardzie, Goleniowie oraz Międzyzdrojach potwierdza należyte przygotowanie firmy do realizacji wyznaczonych celów.
W swych strukturach S.P.B. MARBUD sp. z o.o. , podzielone jest na dział inwestycji budowlanych ukierunkowany na wznoszenie obiektów przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem, oraz na dział produkcji styropianu, który produkowany w należącej do nas fabryce, sprzedawany jest pod znaną marką EUROTERMIKA.

NASZA MISJA

Stargardzie Przedsiębiorstwo Budowlane ,,MARBUD” sp. z o.o. zrealizowało wiele budynków mieszkalnych wielorodzinnych, hal sportowo-widowiskowych oraz obiektów handlowo-rozrywkowych, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Na szczególną uwagę zasługują obiekty mieszkaniowe i użyteczności publicznej zrealizowane w Stargardzie i Goleniowie oraz budynki apartamentowe w Międzyzdrojach. Zrealizowane przez nas hale sportowe w Szczecinie, Międzyzdrojach, Kozielicach, Warnicach oraz dwie w Stargardzie potwierdzają odpowiednie przygotowanie spółki Marbud do realizacji przedsięwzięć związanych ze wznoszeniem obiektów.

NA CO STAWIAMY ?

JAKOŚĆ

Stosowane przez nas nowoczesne rozwiązania architektoniczne oraz konstrukcyjne pozwalają na indywidualne kształtowanie powierzchni nabywanych lokali. Zastosowane materiały posiadają niezbędne atesty i certyfikaty zgodne z aktualnymi normami wytrzymałościowymi, cieplnymi i akustycznymi.

RZETELNOŚĆ

Wszystkie transakcje przeprowadzane są zgodnie z aktualnie obowiązującą Ustawą O ochronie praw Nabywcy lokalu mieszkalnego i domu jednorodzinnego, zwaną potocznie Ustawą Deweloperską. Środki finansowe Nabywcy chronione są przez indywidualne rachunki powiernicze, a przez cały proces związany z zakupem Nabywca ma możliwość sprawować bezpośredni nadzór nad tą częścią inwestycji, która dotyczy jego lokalu.

GWARANCJA

S.P.B. MARBUD sp. z o.o. dysponuje stałym serwisem technicznym umożliwiającym sprawne reagowanie na ewentualne świadczenia gwarancyjne, realizowane zarówno w okresie trwania udzielonej gwarancji i rękojmi, jak i w sytuacjach awaryjnych występujących po wygaśnięciu udzielonej gwarancji.

NASZE REALIZACJE

Oto kilka większych inwestycji przez nas zrealizowanych.

Galeria handlowa w Stargardzie

Budynek mieszkalny w Stargardzie

Budynek mieszkalny w Stargardzie

Masz pytania? Koniecznie zadzwoń do nas.

Pomożemy, doradzimy, aby wybrać najlepszą opcję i cieszyć się z wymarzonego mieszkania.